Naujienos

Mero padėka už puikų Radviliškio krašto pristatymą parodoje „Adventur“ (radviliskis.lt)

...

Parodoje „Adventur 2024“ pristatytas Radviliškio rajonas (radviliskis.lt)

...

PAŽINTINĖ EKSKURSIJA

Lapkričio 23 dieną Radviliškyje lankėsi demokratijos ir socialinių įgūdžių mokyklos „Ateitis“ mokiniai. Radviliškio turizmo informacijos centras mokiniams ir šios mokyklos kuratorei Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistei J. Steponavičienei suorganizavo  pažintinę ekskursiją „Radviliškis – geležinkelio miestas“, kurios metu ekskursijos dalyviai buvo supažindinami su Radviliškio miesto geležinkelio atsiradimo istorija, aplankyti objektai esantys šalia geležinkelio stoties: Radviliškio miesto simbolis – garvežys, istorinis ąžuolas, trėmimų traukinio vagonas. Pažintinę ekskursiją vedė gidė Skirmunda Jankevičienė.    

...

"ATRASK RADVILIŠKĮ ŽIBINTŲ ŠVIESOJE"

Spalio 25 d. Radviliškio mieste sužibo žibintų šviesa – vyko Radviliškio viešosios bibliotekos ir Radviliškio turizmo informacijos centro drauge organizuojama ekskursija „Atrask Radviliškį žibintų šviesoje“. Aktyvūs ir žingeidūs radviliškiečiai 19.00 val. rinkosi prie Viešosios bibliotekos – nuo čia ir prasidėjo kelionė organizatorių parinktu maršrutu. Žygeiviai, nešini žibintais rankose, aplankė keletą miesto lankytinų objektų, klausėsi išsamios informacijos apie juos. Po ekskursijos dalyviai buvo pakviesti į Radviliškio turizmo informacijos centrą, kur vaišinosi karšta arbata.

#Radviliškiobiblioteka, #RadviliškioTIC, #AtraskRadviliškįžibintųšviesoje

...

LTG KOMANDOS EDUKACINĖ - PAŽINTINĖ IŠVYKA PO RADVILIŠKIO RAJONĄ

Rugsėjo 23 d. Radviliškio rajone apsilankė LTG komanda iš visos Lietuvos, kurie į Radviliškio miestą susirinko atvykdami traukiniu. Kartu su LTG komanda aplankėme: Kleboniškių kaimo buities ekspoziciją,Burbiškio dvarą,sodybą Molinė saulėgrąža,Raginėnų piliakalnį. Camino Lituano keliu nukeliavome apie 15 kilometrų.

...

KVIEČIAME DALYVAUTI APKLAUSOJE

Radviliškio rajono savivaldybė rengia Radviliškio rajono turizmo plėtros programą 2024–2030 m. Siekiant atlikti išsamią Radviliškio rajono (įskaitant Radviliškio miestą) turizmo situacijos analizę, įvertinti esamą būklę ir nustatyti plėtros kryptis, atliekama gyventojų apklausa. Ši apklausa padės nustatyti turizmo ir kultūros paslaugų ir produktų poreikį, prieinamumą ir vartotojų pasitenkinimą esama turizmo sektoriaus situacija.

Kviečiame aktyviai dalyvauti gyventojų apklausoje ir taip prisidėti prie Radviliškio rajono turizmo sektoriaus plėtros ir situacijos gerinimo.

Jūsų atsakymų lauksime iki rugsėjo 25 d.

Anketa yra anoniminė.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5Zo2p_sCyxptyEB0b8SzwciX7OUBze72MlCq0R9l2fAFAsg/viewform?fbzx=1923039232740511571

...

PAŽINTINĖ EKSKURSIJA „SUSIPAŽINKIME SU RADVILIŠKIO RAJONO PAVELDU“

Rugsėjo 8 d. radviliškiečiai vyko į pažintinę ekskursiją po Radviliškio rajoną „Susipažinkime su Radviliškio rajono paveldu“, kuri buvo skirta Europos paveldo dienoms paminėti. Prie ekskursijos organizavimo prisidėjo Radviliškio rajono savivaldybė ir Radviliškio turizmo informacijos centras. Ekskursijos dalyviai aplankė: Šiaulėnų miestelio krašto muziejų, Šemetų koplyčią - mauzoliejų, Šv. Onos bažnyčią, Šiaulės kalno apžvalgos bokštą, apsilankė Imantų bendruomenės „Šiaudiniame name“, Baisogalos dvare, turėjo edukacinį užsiėmimą Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centre Pakiršinyje.

...

BLIC TURNYRAS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRE "KAS? KUR? KADA? RADVILIŠKYJE"

Liepos 7dieną  Radviliškio turizmo informacijos centre organizuotas Blic turnyras "Kas? Kur? Kada? Radviliškyje", kurio metu atvykę lankytojai atsakinėjo į klausimus apie Radviliškio miestą ir rajoną. Lankytojai dalyvavę Blic turnyre apdovanoti prizais. 

...

TEMINĖS EKSKURSIJOS PO RADVILIŠKIO MIESTĄ

Liepos 6 dieną Radviliškio turizmo informacijos centras radviliškiečiams ir miesto svečiams organizavo temines ekskursijas po Radviliškio miestą. Turizmo centro darbuotoja organizuodama ekskursiją „Pažink Radviliškį“, supažindino su istoriniais Radviliškio paminklais bei Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parko skulptūromis. Ekskursijoje „Radviliškis – geležinkelių miestas“ turizmo informacijos centrui talkino gidas Albertas Vitartas, kuris papasakojo apie geležinkelio istoriją. Ekskursijų dalyviai liko patenkinti.

...

DVIRAČIŲ ŽYGIS 2023 m.

„ATRASKIM, PAŽINKIM, KELIAUKIM“

Liepos 1- osios rytą beveik 150 dviratininkų rinkosi prie Radviliškio miesto kultūros centro, kur vyko tradicinis, jau dvyliktąjį kartą organizuojamas, dviračių žygis „ATRASKIM, PAŽINKIM, KELIAUKIM“. Dviračių žygio dalyvius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Vytautas Simelis. Po išklausyto saugaus eismo instruktažo, dviratininkai pasileido į kelią.

Žygio metu buvo aplankytos Aukštelkų, Alksniupių kaimų bendruomenės. Paminklai skirti Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečiui Aukštelkuose ir Raginėnuose, Tipinis atminimo ženklas žuvusiems Lietuvos partizanams atminti Margių kaime. Sustota prie Radvilonių dvaro sodybos, Kleboniškių ir Baltosios kaimo vėjo malūnų, Raginėnų piliakalnio, Bebrujų kaimo koplytėlės. Aplankytas Burbiškio dvaras. Sustota Rokonių kaime, kuriame, varpams skambant, pasitiko Šv. Kazimiero bažnyčios savininkas bei fundatorius ūkininkas Kazimieras Masilionis. Ūkininkas ne tik aprodė bažnyčią, bet ir Rokonių aerodromą, kuriame įrengtas angaras lėktuvų saugojimui, pilotų namai.

Pasiekus finišą prie Radviliškio miesto kultūros centro, žygio dalyvius pasitiko Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė ir Radviliškio turizmo informacijos centro direktorius Saulius Čepaitis. Visiems dviračių žygio dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir atminimo ženkleliai.

Šių metų žygyje dalyvavo dviratininkai ne tik iš Radviliškio miesto ir rajono bet ir iš Šiaulių, Kelmės, Panevėžio, Kauno, Pasvalio bei Pakruojo. Vyriausiam dalyviui – 74-eri, o jauniausiam – tik 7- eri. Dviračių žygio dalyviai įveikė 84 kilometrus.

Žygio organizatoriai: Radviliškio turizmo informacijos centras, Radviliškio rajono savivaldybė, Radviliškio miesto kultūros centras, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Vytautas Simelis.