Mėlynasis šeimų piknikas

Šventės

Rugpjūčio 28 d. 12 val. Šeduvos miesto parke vyks jau septintasis „Mėlynasis šeimų piknikas“, kuris skirtas ne tik miesto gyventojams, bet ir svečiams. Jau tradiciškai paskutinį rugpjūčio sekmadienį miesto parke visos veiklos bus orientuotos į šeimas buriančias tradicijas: įvairūs edukaciniai užsiėmimai, muzikinės programos, cirko artistų pasirodymai.

Edukacines veiklas pristatys: profesionalaus pantomimos teatro „Mimų teatras“ aktoriai Marius Sekmokas ir Rita Sekmokienė, „Viduramžiai LT“ kojūkininkai, tautodailininkas, liaudies instrumentų, meninės kalvystės meistras Albertas Martinaitis, Radviliškio r. sav. etninės kultūros ir amatų centras, Nerijus Ižganaitis su „Šefas ant ratų“ komanda, „Lazertronas“, Radviliškio r. sav. ŠSP centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus „Jaunimo erdvė“, VšĮ Šeduvos žydų memorialinio fondo edukatorės.

Renginio meninėje dalyje pasirodys Radviliškio muzikos mokyklos mokiniai su vadove Aurelija Meškauskiene ir koncertmeistere Vera Silickaja, Šeduvos gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras su vadovu Kęstučiu Meškausku, VšĮ „Baltijos cirkas“ profesionalūs cirko artistai, kurie atliks programą „Cirko burtai“. Talentingi kino ir teatro aktoriai, dainininkai Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pritariant grupei atliks įspūdingą gyvo garso koncertą „Holivudo žvaigždės“, kurio metu bus įdomiai ir interaktyviai pateikti kino muzikos istorijos faktai.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.

MĖLYNA atributika - rekomenduojama.