„JONAITIŠKIŲ DVARAS“

Kaimo turizmo sodybos

Kviečiame atšvęsti šventes ar organizuoti dalykinius susitikimus bei konferencijas, derinant kartu su poilsiu kaimo turizmo sodyboje „Jonaitiškių dvaras“, įsikūriosioje Radviliškio rajone, Jonaitiškių kaime.

 „Jonaitiškių dvaro“ sodybos  aplinka pritaikyta proginiams ir kultūriniams renginiams, kuriuose galėsite prisiliesti prie senųjų laikų dvasios, kultūros, gyvenimo būdo, suderinto su šiuolaikine estetika. Sodybos privalumas - skirtinguose dvaro pastatuose, kurie yra skirtingo dydžio, galima patogiai rengti tiek didelius renginius, tokius kaip vestuvės, konferencijos, įmonių vakarėliai, tiek mažesnius renginius, tokius kaip jubiliejai, gimtadieniai ar jaukūs pasisėdėjimai mažoje kompanijoje.

Tai puiki vieta, norintiems praleisti laiką gamtoje, neatsisakant aukščiausio lygio patogumų. 

Sodyboje yra 5 skirtingo dydžio pastatai su salėmis pokyliams ar konferencijoms pirmuose aukštuose ir miegamaisiais kambariais antruose aukštuose.

 

1. Pastatas Dvaras. Renginiai iki 120sveciu.

205 kv.m. salė ir 13 kambarių, kuriuose nakvoja iki 54 svečių.

2. Pastatas Svirnas. Renginiai iki 45sveciu.

72 kv.m. salė ir 3 kambariai, kuriuose nakvoja iki 28 svečių.

3. Pastatas Kletis. Renginiai iki 25 svečių.

45 kv.m. salė ir 4 kambariai, kuriuose nakvoja iki 14 svečių.

4. Pastatas Seklycia. Renginiai iki 15 svečių.

25 kv.m. salė ir 3 kambariai, kuriuose nakvoja iki 11 svečių.

5. Pastatas Pirkia. Renginiai iki 11 svečių.

15 kv.m. salė ir 3 kambariai, kuriuose nakvoja iki 11 svečių.

Viso sodyboje gali nakvoti iki 118 svečiu. Viso 26 kambariuose esančiose 74 viengulėse ir dvigulėse lovose.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Ko
    Koste
    2023-10-16

    Labai nusivyles ir nerekomenduoju. Karta esam ten buve viskas buvo puiku. Gal pasikeite administratorius, tai per puse metu nesugebejo paruost mums sutarties. 4 kart buvo skambinta, klausta kas per problemos, vis pasiteisinimai, kad neturejo laiko jos paruost, nors realiai ta sutartis yra paruosta, tik uzsakovo duomenis reikia suvest. Vien tik pazadai, kad greit sutvarkys ir paruos, bet jokio rezultato, paskutiniai kartai bendraujant isvis nemalonus buvo, atrodo, kad verciau ji savo darba daryt. O tik norejom but garantuoti, kad turim vieta kur svesti ir galim rupintis kitais organizaciniais reikalais. Galiausiai menesiui likus iki renginio susiradom kita vieta, nes zodine garantija verta 0. Juokingiausia tai, kad pats paskambino 2 dienas pries rengini ir paklause ar vis dar norim daryt ji Jonaitiskiu dvare. Aciu uz operatyvuma :D